Zalety zabiegu emsculpt

XXI wiek to czas, w którym mamy naprawdę bardzo wiele możliwości poprawy własnego wyglądu. Warto z nich skorzystać, ponieważ niektóre naprawdę bardzo nam pomogą. Tak też jest w przypadku zabiegu modelowania brzucha przy pomocy technologii emsculpt. Jak dokładniej przedstawiają się zalety tej metody?

1) brak inwazyjności

Przede wszystkim zaletą zabiegu emsculpt jest to, że jest on w zasadzie zupełnie bezinwazyjny. Zasadniczo nie mamy tutaj do czynienia z jakimkolwiek nacinaniem powłok skórnych, z podawaniem leków… Na czym zatem takie modelowanie brzucha polega?

Otóż zasadniczo tutaj za pomocą specjalnej technologii elektromagnetycznej generowane są super mocne skurcze w mięśniach brzucha, także w tych głębokich partiach. Generalnie dzieje się to poprzez głowice. Innymi słowy, tak samo jak na badaniu USG, przykładana jest do naszego brzucha głowica, która emituje konkretne fale.

W tym przypadku generowane są bardzo mocne skurcze. Jedna sesja takiego zabiegu emsculpt porównywana jest w zasadzie do wykonania spokojnie 20 tysięcy brzuszków. Jakie są zatem emsculpt efekty?

2) podwójne emsculpt efekty

Przede wszystkim całkiem efektowne i dość spektakularne. Zasadniczo bowiem to modelowanie brzucha działa niejako na dwa sposoby. Przede wszystkim bardzo mocno wzmacniane są mięśnie brzucha. Generalnie dochodzi do drobnych mikrouszkodzeń, które jednak pobudzają produkcję kolagenu i innych substancji budujących włókna i mięśnie. Warto jeszcze dodać, że to nie wszystko.

Emsculpt bowiem również świetnie działa na komórki tłuszczowe brzucha. W wyniku wspomnianych wcześniej supermocnych skurczów, takie komórki bowiem są rozbijane!

3) szybkie efekty

Słowem – efekty następują całkiem szybko. Warto jeszcze dodać, że takie modelowanie brzucha zwiększa podatność mięśni i tkanki tłuszczowej na ćwiczenia fizyczne.

3) wydajna pomoc

Co to w zasadzie oznacza? Otóż kiedy pójdziemy następnym razem na trening czy siłownię, nie tylko będzie nam bardzo łatwo ćwiczyć, lecz również mięśnie będą się szybciej niż wcześniej budować.

4) bezpieczeństwo

Na koniec trzeba jeszcze podkreślić jedną rzecz. Otóż chcąc osiągnąć piękne ciało często sięgamy po różne metody i niestety wiele z nich specjalnie bezpiecznych to nie jest. Dlatego też warto inwestować w te rozwiązania, które jednak mają sprawdzony już poziom bezpieczeństwa. A do nich można zaliczyć chociażby właśnie emsculpt – nowoczesne modelowanie brzucha.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here