Portfel cienki

Portfel cienki to doskonała propozycja dla każdego eleganckiego mężczyzny. Na szczególną uwagę zasługują modele antykradzieżowe z systemem RFID STOP, które gwarantują nie tylko estetyczny design, elegancję ale i również ochronę danych osobowych, bezpieczeństwo użytkowania. Z pomocą tego szykownego i gustownego akcesorium, można bezpiecznie przechowywać różnego rodzaju dokumenty, na przykład zbliżeniowe karty płatnicze, debetowe oraz kredytowe. W takim akcesorium można bez obaw przechowywać dokumenty biometryczne, jak i również elektroniczne bilety komunikacyjne oraz inne karty dostępu.

Eleganckie portfele na karty debetowe oraz kredytowe

W dobie XXI wieku, szczególnie ważne jest to, aby odpowiednio zabezpieczyć dane osobowe, karty kredytowe, zbliżeniowe, aby nie dostały się one w niepowołane ręce. Na szczególną uwagę zasługują zatem kompaktowe, portfele cienkie, które wyposażone są w kilka przegródek na karty, legitymacje oraz inne ważne dokumenty. Ten elegancki, zgrabny gadżet, wyróżnia się atrakcyjnym designem, uniwersalnym wzornictwem i stonowaną kolorystyką. Jest on wyposażony w system RFID. Co to oznacza w praktyce? Otóż, wyżej wymienione akcesorium w sposób szczególny zapobiega zdalnemu odczytaniu danych, które przypisane są do danej zbliżeniowej karty płatniczej. Dzięki temu każdy użytkownik może bezpiecznie przechowywać karty bankowe w swoim portfelu.

Kompaktowe portfele, które gwarantują bezpieczne przechowywanie legitymacji

Portfel cienki występuje w różnych wersjach modelowych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród produktów można wymienić między innymi efektowne portfele skórzane oraz aluminiowe etui, które przystosowane jest do bezpiecznego przechowywania różnego rodzaju kart. Portfel cienki zmieści się z całą pewnością do każdego organizera, plecaka, torby oraz oczywiście głębszej kieszeni. Jego antykradzieżowy system daje gwarancję ochrony wszystkich danych osobowych.

Etui oraz modne portfele z przegródkami na drobne monety

Portfel cienki z funkcjonalnymi przegródkami, zaprojektowany w czarnej kolorystyce jest bardzo elegancki i designerki. Występuje on jeszcze w innych kolorach, odcieniu brązu, słonecznej żółci, granatu. Etui oraz portfele są przystosowane do mody damskiej oraz męskiej. Wyżej wymienione portfele cienkie z całą pewnością nie wypychają kieszeni, gdyż są one bardzo smukłe i kompaktowe. Dopracowane w każdym szczególe, są odporne na powierzchowne przetarcia bądź uszkodzenia mechaniczne, co stanowi niewątpliwą zaletę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here