Lifting twarzy bez skalpela

Gładka, młoda twarz to marzenie wielu osób. Często jednak nie decydujemy się na realizację tego marzenia, ponieważ lifting twarzy kojarzy nam się jedynie z chirurgiczną interwencją. Oczywiście, jest też taka metoda, niemniej jednak warto powiedzieć, że dzisiaj mamy także wiele innych rodzajów liftingu twarzy, które już nie są tak inwazyjne. Jakie to są?

Lifting twarzy – znakomite efekty

Na początek warto wspomnieć krótko o efektach i ogólnych zasadach bezpieczeństwa liftingu. Przede wszystkim zatem lifting, bez względu na to, czy wykonany jest skalpelem czy innymi metodami, ma na celu redukcję zmarszczek, wygładzenie twarzy, zminimalizowanie podwójnego podbródka i ogólnie młodszy wygląd.

Pamiętajmy jednak o kilku zasadach bezpieczeństwa. Przede wszystkim zatem wybierajmy doświadczonych chirurgów oraz kosmetyczki z pełnymi uprawnieniami, wiedzą i doświadczeniem w przeprowadzaniu tego typu zabiegów. Dalej dbajmy o to, czy gabinet, który wybieramy, jest naprawdę czysty, a sprzęt sterylny dobrej jakości. Pamiętajmy także, że cena nie powinna być najważniejszym kryterium.

Lifting bez skalpela

Jakie zaś mamy możliwości wykonania liftingu bez skalpela i czym on się różni od klasycznej metody? Otóż tutaj metod jest wiele – mogą one być oparte na działaniu botoksu, kwasu hialuronowego, nici naciągających, promieni lasera czy UV. Która metoda będzie najlepsza?

Tutaj warto podpytać o to kosmetyczki czy lekarza, którzy będą wykonywać zabieg. Oni widzą na co dzień efekty poszczególnych zabiegów u różnych osób i będzie im łatwiej dobrać najlepsze rozwiązanie dla nas. Trzeba jednak mieć na uwadze, że takie zabiegi dają bardziej naturalny efekt, lecz trzeba je co jakiś czas powtarzać.

Lifting twarzy klasyczny

Zawsze także można zdecydować się na wykonanie klasycznego liftingu. Co istotne – tutaj konieczne jest wykonanie narkozy, czyli znieczulenia ogólnego i kilkudniowy odpoczynek oraz obecność chirurga plastyka.

Warto jednak zaznaczyć, że zabiegi te wyglądają już nieco inaczej niż dawniej i są dobrze dopracowane. To oznacza, że miejsc, w których skóra jest naciągana praktycznie nie widać, zaś efekt nie jest już sztuczny. Uzyskujemy trwale gładką, ładną twarz odmłodzoną o kilka lat.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Dermokliniki

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here