Jednodniowe soczewki kontaktowe Dailies Total 1

Soczewki kontaktowe to wiele udogodnień. Osoba dotychczas nosząca okulary korekcyjne jest w stanie to wszystko dostrzec już pierwszego dnia noszenia. Obecnie największą popularnością cieszą się soczewki jednodniowe znanej i lubianej marki szkieł Alcon Vision Care Dailies Total 1. Choć na rynku występują też inne szkła, które są jednodniowe, to jednak te mogą zaproponować osobie zmagającej się z wadą wzroku znacznie więcej korzyści. Przede wszystkim mają nowoczesny gradient nawodnienia – chroni on oczy cały dzień przed negatywnymi czynnikami. Oczy, żeby mogły się ochronić, potrzebują odpowiedniego nawilżenia. W tym produkcie szkła mają wysoką zawartość wody, co daje dobry efekt. Nawet po całym dniu użytkowania soczewek oczy nie są zmęczone, przesuszone czy zaczerwienione.

Czym jeszcze wyróżniają się od innych soczewek jednodniowych?

W składzie nie zabrakło tutaj nowoczesnego materiału, bezpiecznego dla oka, z dużą zawartością tlenu. Oczy dzięki temu nie tylko czują się lepiej, ale także wyglądają zdrowo i pięknie. Marka zadbała także o to, żeby te szkła miały lekką konstrukcję – nie są one w ogóle wyczuwalne w oczach. Dailies Total 1 to przede wszystkim narzędzie korekcyjne przygotowane dla osób z krótkowzrocznością oraz dla osób z dalekowzrocznością. Wystarczy wybrać odpowiednią moc szkieł, żeby można było doświadczyć doskonałego widzenia. Ostre widzenie utrzymuje się cały dzień, a jest to zasługa użytych tam materiałów. Komfortowe dla użytkownika opakowanie zawiera 30 poukładanych koło siebie soczewek – jedna para na każdy dzień. Nadają się one do każdej aktywności wykonywanej w ciągu dnia, zarówno do uprawiania sportów, jak i pracy przy komputerze. Szkła są tak zbudowane, żeby maksymalnie ułatwić ich codzienną aplikację.

Dlaczego warto wybierać soczewki jednodniowe?

Oczy są delikatnym narządem, który musi posłużyć człowiekowi kilkadziesiąt lat, dlatego warto dbać o nie każdego dnia. Z jednodniowymi soczewkami nie będzie to trudne. Dzięki temu, że wyrzuca się je po zakończonym dniu, użytkownik nie musi się martwić o ich odpowiednią jakość. Każdego dnia można mieć pewność, że są one higieniczne czyste. Dailies Total 1 nie są wyborem też drogim, nie obciążą zatem za bardzo domowego budżetu. Nie trzeba kupować płynów do czyszczenia soczewek. Nadają się one dla każdych oczu, nawet tych wrażliwych, jak oczy alergika. Nierzadko dużo częściej polecane są przez okulistów niż soczewki dwutygodniowe. Poza tym niwelują one uczucie pieczenia oczu, tak charakterystyczną dla osób zmagających się z alergiami.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here