Jak wybrać lek na pamięć?

0
1111

W pewnym wieku trudności z pamięcią stają się codziennością. Seniorzy często nie mogą sobie przypomnieć pewnych zdarzeń czy czynności, które wykonywali w niedawnej przeszłości, imion swoich krewnych, numerów telefonów albo adresów znajomych. Nie ma w tym nic zaskakującego. W większości przypadków jest to jeden z objawów naturalnego procesu starzenia. Nie oznacza to jednak, że takie zapominanie należy lekceważyć. Warto dbać o pamięć swoich rodziców czy dziadków, stosując odpowiednie preparaty. Jaki lek na pamięć wybrać? Na to pytanie odpowiadamy w naszym artykule.

Miłorząb japoński – idealne wsparcie dla Twojego mózgu

Przede wszystkim polecane są preparaty, zawierające wyciąg z liści miłorzębu japońskiego. To roślina o unikalnych właściwościach. Pochodzi z Chin, ale dzisiaj rośnie niemal na całym świecie. Miłorząb japoński można również spotkać w Polsce. Drzewo to ma bardzo charakterystyczne liście w kształcie przedzielonego na pół wachlarza. Wyciąg z tej rośliny analizowano pod kątem możliwości stosowania w leczeniu różnorodnych chorób i schorzeń, w tym choroby Alzheimera, miażdżycy naczyń mózgowych, szumów w uszach, demencji naczyniowej, a także zaburzeń koncentracji. Liście miłorzębu japońskiego posiadają właściwości antyoksydacyjne. Obserwowano również, że jego składniki mogą chroni też poszczególne komórki organizmu przed wolnymi rodnikami. Miłorząb japoński zapobiega nawet uszkodzeniu komórek mózgu, powstających w wyniku niedokrwienia. No i oczywiście substancja na bazie miłorzębu japońskiego to jeden z najważniejszych składników leku na pamięć.

Kto powinien sięgnąć po lek na pamięć?

Lek na pamięć z wyciągiem z liści miłorzębu japońskiego zalecany jest osobom starszym, których pamięć i sprawność umysłowa jest osłabiona ze względu na wiek. Lek na pamięć (https://www.biofarm.pl/nasze-produkty/leki-bez-recepty-otc/ginkofar) poprawia procesy myślenia i zapamiętywania oraz wspiera pracę mózgu. Oczywiście ten produkt powinien być stosowany wyłącznie u osób dorosłych. Przeciwwskazaniem jest natomiast ciąża oraz nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Gdzie kupić lek na pamięć z miłorzębem japońskim?

Lek na pamięć z wyciągiem z liści miłorzębu japońskiego można kupić bezpośrednio u producenta, a także w zaufanych aptekach oferujących szeroki asortyment. Występuje najczęściej w wygodnych opakowaniach, zawierających 30 lub 60 tabletek powlekanych. Oczywiście warto stawiać na produkty, zawierające wyłącznie wyciąg z miłorzębu japońskiego w dużej dawce, bez zbędnych dodatków. Godny polecenia jest między innymi polski producent leków, suplementów diety i innych preparatów – firma Biofarm.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here