nasiona trawy

Piękna, zielona i soczysta trawa to ozdoba każdego ogrodu i działki. Nic więc dziwnego, że większości ogrodnikom marzy się atrakcyjnie wyglądający ogród, który będzie doskonałym ozdobieniem domu. Aby jednak móc cieszyć się wspaniałym i intensywnie zielonym trawnikiem należy określić jego przeznaczenie oraz wybrać odpowiednią mieszankę nasion traw. Co powinniśmy wziąć pod uwagę przy wybieraniu nasion trawy? Jakie są najlepsze nasiona trawy? Doradzamy!

Trawa Sportowa Biopon

Obiekty sportowe, jak i tereny rekreacyjne wymagają doboru odpowiedniej mieszanki traw, która podoła panującym tam, dość trudnym dla roślin, warunkom. Trawa sportowa Biopon to specjalistyczna mieszanka gazonowa przeznaczona do obsiewania boisk, terenów sportowych, placów zabaw oraz innych powierzchni o wzmożonej intensywności użytkowania. Dzięki odpowiedniemu doborowi składników cechuje się bardzo wysoką wytrzymałością. Innymi cechami charakterystycznymi są zwartość oraz wytrzymałość na deptanie. Mieszanka jest również odporna na mrozy i bardzo wysokie temperatury Trzeba jednak pamiętać o tym, że aby utrzymać piękny wygląd murawy przez cały rok, konieczne jest systematyczne nawożenie oraz staranna pielęgnacja.

Nasiona Traw Gracja Miejsca Reprezentacyjne Target

Każde miejsce w pięknie wyglądającym ogrodzie powinno być zadbane i atrakcyjne. Nie ulega jednak wątpliwościom to, że w każdym ogrodzie i na każdej działce właściciele chcą podkreślić pewne miejsca. W przypadku miejsc reprezentatywnych najlepiej sprawdzą się nasiona traw Gracja od firmy Target. Jest to mieszanka traw gazonowych, charakteryzująca się wąskim listkiem, małym przyrostem masy zielonej oraz intensywnym, soczystym kolorem. Trawnik wykonany z mieszanki Gracja jest prawdziwą wizytówką domu oraz dodaje wszystkim domownikom poczucie radości i prestiżu. To najlepsza wizytówka każdego domu.

Nasiona Traw Dakar Miejsca Nasłonecznione Target

Dobór nasion trawy dla nasłonecznionych miejsc to jedno z najtrudniejszych zadań dla każdego ogrodnika. Z naszej strony proponujemy nasiona traw Dakar wyprodukowane przez firmę Target. Odpowiednio dobrane gatunki traw o małych wymaganiach i dobrze rozwiniętym systemie korzeniowym doskonale zachowują się w gorszych warunkach siedliskowych i dobrze znoszą niskie koszenie. Dzięki bardzo dobremu doborowi składników ziemia staje się gęstsza i znacznie bardziej soczysta.

Nasiona Traw Shania Miejsca Zacienione Target

Miejsca zacienione w ogrodzie są często najbardziej zniszczonymi. Z tego powodu powinniśmy w nich stosować specjalne mieszanki nasion, które sprawią, że nawet najtrudniejsze w utrzymaniu w dobrej kondycji części ogrodu, będą wyglądały atrakcyjnie. Nasiona Traw Shania Miejsca Zacienione Target zapewniają odzyskanie gęstego i soczyście zielonego trawnika.

Nasiona Traw Olimpia Miejsca Intensywnie Użytkowane Target

Nasiona Traw Olimpia Miejsca Intensywnie Użytkowane od firmy Target to specjalistyczna mieszanka nasion traw gazonowych na miejsca intensywnie użytkowane. Można ją wykorzystywać w miejscach, w których często przechodzą ludzie lub uprawia się sport. Wszystkie wymienione nasiona traw można znaleźć w sklepie Gardenowo.

[Głosów:1    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here