najlepsza farba do włosów

Gdy do naszego życia wkrada się nuda, postanawiamy coś w nim zmienić. Nie musimy na szczęście od razu decydować się na porzucenie swojej stałej, ciepłej posadki, skoro nawet nowa fryzura jest w stanie na nowo wzbudzić w nas uczucie szczęścia czy zadowolenia. Postarajmy się ją więc sobie zapewnić, decydując się chociażby na przefarbowanie kosmyków. Wybierzmy dla siebie idealną farbę i przeprowadźmy taką metamorfozę w domowych warunkach, a od razu poczujemy się znacznie lepiej. Z pewnością potrzebna nam do tego będzie najlepsza farba do włosów.

Najlepsza farba do włosów

Jak ją wybrać? Otóż musimy dać sobie jak najwięcej preparatów do wyboru. W wolnej chwili, gdy będziemy mieć kilka godzin dla siebie, odwiedźmy zatem najpopularniejsze drogerie. Znajdziemy je w każdej galerii handlowej czy na pasażu handlowym, dlatego bez większych problemów szybko do nich trafimy. Będąc już w jednym z takich sklepów kosmetycznych, udajmy się od razu do działu z kosmetykami do włosów. Jedna z jego półek, a nawet i kilka, powinny być przeznaczone na różnorodne farby. Zobaczmy, jakie firmy mamy do dyspozycji, a następnie postarajmy się znaleźć na ich temat różne informacje. Szukajmy ich w Internecie i dowiadujmy się, która marka tworzy zdecydowanie najlepsze i najbezpieczniejsze dla nas preparaty. Tak naprawdę każdy produkt jest w sieci wielokrotnie oceniany przez klientów, dlatego szybko zdołamy sprawdzić, co sądzą o nim osoby, które już zdołały go przetestować. Dzięki temu na pewno uda nam się zainwestować w coś wartościowego.

Odcienie farby do włosów

Najlepsza farba do włosów powinna mieć też odpowiedni odcień. Jeśli wciąż nie zdecydowaliśmy, jaki kolor chcielibyśmy uzyskać, musimy to zrobić właśnie w tym momencie. Przyjrzyjmy się zatem swoim naturalnym kosmykom. Jeśli są one bardzo ciemne, wręcz czarne, w pierwszej kolejności powinniśmy je rozjaśnić. Posłuży nam do tego specjalny rozjaśniacz, który nałożymy na całą długość włosa, aby uzyskać na nim platynowy odcień. Dopiero potem przejdziemy do głównego farbowania. Mając naturalnie czarne włosy, możemy spróbować z dużo jaśniejszym odcieniem. Jeśli natomiast nasze kosmyki normalnie są wręcz białe bądź żółte, nie musimy ich nawet rozjaśniać, gdyż każda farba świetnie się na nich zaprezentuje. W takim przypadku możemy mocno pokombinować. Jeżeli nie jesteśmy przekonani do zupełnej metamorfozy, początkowo zakupmy kilka szamponów koloryzujących w saszetkach, które zmyją się po paru wziętych prysznicach. Dzięki nim sprawdzimy, jaki odcień rzeczywiście do nas pasuje. Później zakupimy więc normalną farbę właśnie w takim kolorze.

Oczywiście farbowania włosów nie musimy przeprowadzać zupełnie samodzielnie, jeśli nie mamy na to ochoty bądź boimy się, że zrobimy coś źle. W każdym salonie fryzjerskim jesteśmy w stanie skorzystać z takiego zabiegu, płacąc za niego około sto lub dwieście złotych. Sprawmy więc sobie tą niewielką przyjemność i przeprowadźmy kompletną metamorfozę własnej fryzury.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here