Certyfikat SSL

Prowadząc stronę, nieważne czy to forum internetowe, czy strona promująca nasz sklep, niezbędna jest wiarygodność. SSL dla strony www zapewnia, że klienci będą czuli się pewniej, a ponadto sprawia, że pozycjonowanie naszej strony w wyszukiwarce będzie lepsze, co za tym idzie, strona będzie odwiedzana zdecydowanie częściej.

Warto też wspomnieć czym jest SSL, treści w internecie „krążą” jako otwarty i prosty do przechwycenia tekst, dane są więc łatwo dostępne i można je przechwycić bez większych problemów. Natomiast mając certyfikat SSL dane zostają zaszyfrowane, mówiąc prościej dane wysyłane ze strony WWW do serwera nie będą już takie oczywiste do przechwycenia.

Gdzie kupić tani certyfikat SSL dla strony www?

Tutaj pojawia się problem, szczególnie nowicjusze będą czuli się zagubieni. Chcieliby zapewnić pełną poufność transmisji danych, szczególnie gdy ich strona obsługuje także bankowość mobilną – transakcje płatnicze, przelewy, płatność kartą – taki certyfikat zapewne pozwoli na zwięksozczenie zaufania wśród przeglądających stronę. Certyfikat SSL w kru.pl to idealne rozwiązanie, choć istnieje wiele stron oferujących sprzedaż to naprawdę tanie certyfikaty SSL znaleźć można właśnie na wspominanej wcześniej stronie.

Już od kilkudziesięciu złotych możemy cieszyć się takimi udogodnieniami jak: weryfikacja domeny, lepsze pozycjonowanie w Google, szyfrowanie, chroniony jeden adres domeny, czy obsługa urządzeń mobilnych.

Jeżeli interesuje nas więcej, kru.pl oferuje bardziej rozbudowane certyfikaty. Pozwala między innymi na szyfrowanie więcej niż jednej domeny kilkudziesięciu subdomen, istnieje także opcja szyfrowania wszystkich subdomen. Usługi z kru.pl są w bardzo przystępnych cenach, a zapewnią zarówno właścicielowi strony jak i innym użytkownikom na pełne bezpieczeństwo. Lepsze wyszukiwanie w Google, dziś niełatwo zostać odnalezionym w całym gąszczu stron internetowych i nieraz to przypadek decyduje, że strona którą prowadzimy ma zdecydowanie mniej wyświetleń od innych tego typu stron, dlatego warto pamiętać o pozycjonowaniu, które kru.pl oferuje w każdym pakiecie certyfikatu.

Źródło: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here